Popis procedur

 

Hydromasážní vany – používají kombinaci vodní a vzduchové (perličkové) masáže. Vodní proudy povzbuzují periferní krevní oběh a tím podporují činnost srdce.

Humátová, solfatanová koupel a koupel se solí z mrtvého moře - procedury jsou podávány ve vodoléčebné vaně . Po koupeli se doporučuje ulehnout a odpočívat.

Biolampa -fototerapie, která využívá zdroj energie – světlo.

Biolampa je skvělým prostředkem k léčení i starých bércových vředů, je naprosto neocenitelným přístrojem pro léčení kožních onemocnění. Léčba akné, vyhlazení vrásek,jizvy a hojení, léčení pooperačních jizev, ale i starších jizev vč. keloidních jizev, léčba popálenin nebo dekubitů, tedy proleženin

Klasická masáž – pro uvolnění svalů a rovnováhu těla a duše. Je prováděna jako celková nebo částečná.

Přístrojová lymfodrenáž – urychluje vylučování odpadních látek z těla a prokrvení organismu. Vhodná pro ošetření unavených končetin a celulitidy, snižováni nadváhy.

Klasická sauna a infrasauna - v průběhu saunování lze sledovat zvýšený průtok krve. Díky soukromí v kabině slouží k perfektní relaxaci a odpočinku.

Indická masáž hlavyIndická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Medová masáž - je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Lávové kameny masáž - stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává energii v těle

Reflexní masáž chodidelReflexní masáž chodidel je dobrá preventivní a léčebná metoda.Reflexní masáž chodidel má celkové regenerační, uvolňující a posilující účinky na organizmus. V rámci prevence předchází bolestem hlavy, astmatu, zánětům dutin, migrénám, odstraňuje napětí a napomáhá lepšímu snášení stresu. Může pomoci i při akutních potížích, bolestech.

Masáž s použitím baněk - přispíva k regeneraci tkáně, uvolnění svalů a svalových blokád, odstranění bolesti, podpora imunitního systému, detoxikace organismu a zlepšení vitality, reflexivní působení na vnitřní orgány, zvýšení sekrece synoviální tekutiny (lepší zásobení kloubů živinami)

Těhotenská masážTato masáž pomáhá odstranit únavu, stres a svalové napětí, zmírňuje otoky, ulehčuje adaptaci na změny v těle matky a zlepšuje vnímání vlastního těla i propojení s miminkem.

Obličejová masáž - Masáž je vhodná nejen pro ženy, ale i muže a to díky relaxačním účinkům na centrální nervovou soustavu.

Ušní svícepřírodní relaxační prostředek, který využívá účinky bylin a tepla z hořící svíčky ke zlepšení prokrvení ucha, lze použít při poruchách spánku a k celkové relaxaci organismu.